Tüylerden kurtulmanın konforlu yolu!

0 442

Epidermis Lazer Epilasyon

İşte, tatilde, evde bile kendini her an en güzel ve en iyi halinde hissetmek isteyen kadınların tercihi Gillette Venus, bu yazın favorisi olacak yeni ürününü tüketiciler ile buluşturuyor.

İpeksi pürüzsüz bir cilde kavuşmak için konforundan vazgeçmek istemeyen kadınları düşünerek geliştirilen yeni Gillette Venus Comfortglide Olay ile her anın tadını çıkarabilirsiniz.

Gillette Venus Comfortglide Olay ile konfor ve ipeksi pürüzsüzlük bir arada. Olay bakım yağı içerikli jel barlarıyla ciltte rahatça kayarak konforlu bir tıraş sunan Gillette Venus Comfortglide Olay aynı zamanda başlığında yer alan 5 bıçak ile ekstra pürüzsüz vadediyor.

Gillette Venus’un kadınlar için özel olarak tasarlanan yepyeni ürünü Gillette Venus Comfortglide Olay ile bu yaz hayalinizdeki pürüzsüz cilde konforla ulaşabilirsiniz.

Evimizin konforundan vazgeçmemize neden olan, cildimize zarar verebilen, kimyasal maddeler içeren, acılı ve eski tüy alma yöntemlerine veda etmenin zamanı geldi. Gillette Venus Comfortglide Olay, eşsiz Olay jel barları sayesinde tek dokunuşunuz ile %100 konfora ve pürüzsüzlüğe acısız ve zahmetsizce ulaşmanızı sağlıyor.

Gillette Venus Comfortglide Olay’in jel barları suyla temas ettiği anda harekete geçerek; ekstra herhangi bir jel ya da köpüğe ihtiyaç duymadan arkasında hafif bir köpük bırakarak bıçağın ciltte rahatça kaymasını sağlar. Olay vücut bakım yağları ile zenginleştirilmiş jel barlar cildin üzerinde koruyucu bir bariyer oluşturarak nemi ciltte hapseder, cildin nem dengesini korunmasına yardımcı olur.

 

Yeni Gillette Venus Comfortglide Olay ile gün size ne getirirse getirsin, ipek gibi yumuşak bir cilt ve #KonforluPürüzsüzlük sayesinde her adımınızı özgüvenle atabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.