Sinoz %10 C Vitamini serumu ne işe yarar? Sinoz %10 C vitamini serumu nasıl kullanılır?

0 408

Epidermis Lazer Epilasyon

Kadınların ‘lovemark’ı Sinoz’dan muhteşem bir ürün daha piyasaya sürüldü. Sinoz %10 C Vitamini Serum ile ciltte ışıltılı ve mucizevi bakım gerçekleşiyor. Kullandığınız andan itibaren cildinizi şımartacak olan Sinoz %10 C Vitamini cildinizin tüm C vitaminini tek bir damlada karşılıyor. Peki Sinoz %10 C Vitamini serumu ne işe yarar? Sinoz %10 C vitamini serumu nasıl kullanılır? İşte sorunun yanıtı:

C vitamini cilt üzerindeki kırışıklık görünümünün giderilmesi için büyük rol oynayan ve doğru kullanıldığı zaman gözle görülür şekilde etkisi bulunuyor. Her vitamin türünde olduğu gibi öncelikle yararları, sonrasında hangi amaç için nasıl bir kullanım rutini izleneceği C vitamininde de önem gösteriyor. Asıl amacımız doğal ve cildin kendi formunu bozmadan bakım sağlamak. Profesyonel ürünleriyle global markalarla yarışan Sinoz Kozmetik, yeni çıkardığı C Vitamini Serum ile kadınların cildini dışardan besliyor, ciltteki lekelenmelerin önüne geçiyor. Piyasadaki diğer C vitaminli ürünlere göre oldukça etkili ve kısa sürede başarılı gösterdiği için dillerden dile dolaşan Sinoz %10 C Vitamini serumunu mutlaka sizler de denemelisiniz. 

Sinoz C Vitamini Serum, içeriğindeki yoğunlaştırılmış yüzde 10 C vitamini ile cilt ile çevresel faktörler arasında bariyer olarak, canlı görünümün korunmasını sağlıyor. Antioksidan etkiye sahip C vitamini; cildin donuk ve yorgun görünümünün azalmasına ve ışıldamasına yardımcı oluyor. C vitamini yoğun olarak cilde nüfuz ederek, ince çizgileri dolduruyor ve yaş almaya bağlı oluşan kırışıklıkları gideriyor. Sinoz C Vitamini Serumu, formülündeki Hyalüronik Asit ve vitamin kompleksleri ile aydınlatıcı çözüm sunarken, cilde elastan bir yapı kazandırıyor. Çevresel faktörlere bağlı lekelenmelere müdahale eden C serum, yoğun bakım yapıyor.

Sinoz C Vitamini Serumu ilk kullanımdan itibaren ciltteki parlak, canlı ve ışıltılı görünümün hissedilmesini sağlıyor. Sonuç, ciltte stres yaratan çevresel faktörlere meydan okuyan dinamik bir cilt görünümü oluyor.

SİNOZ %10 C VİTAMİNİ SERUMU 

NASIL KULLANILIR?

Sinoz C Vitamini Serumu, göz çevresi hariç temiz cilde günde iki defa uygulayınız. Gece temiz cilde ve gündüz makyaj yapmadan önce kullanılabilir. Serum uygulandıktan sonra yüzde ısı artışı hissi normaldir. Göz ile temasından kaçınılmalıdır. İlaç değil, kozmetik üründür. İçilmez. Oda sıcaklığında muhafaza edilir.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

SİNOZ %10 C VİTAMİNİ SERUMU FİYATI NEDİR?

Sinoz C Vitamini Serumu; içeriğindeki %10 C Vitamini ve Hyalüronik Asit ile cildin aydınlık görünmesine ve renk tonu eşitlenmesine yardımcı kırışıklık karşıtı yoğun bakım serumudur. 30 ml ürün 159.90 TL’dir. Bazı özel günler için kampanyalar yapılmaktadır. Veya sorunların devam ürünleri paket halinde daha uygun bir fiyata denk gelmektedir. Bu anlamda promosyon dönemleri ve kampanyalarını takip etmek satın alacak kişiler için daha uygun olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.